وب‌مسترها افرادی هستند که سایت‌ها را می‌سازند و مالک آنها هستند. در بازار تعداد بی‌شماری وب‌مستر با سطوح مختلف مهارت و پیشرفت وجود دارد. می‌توانید با آنها جلسه بگذارید یا خیلی سریع از طریق وب‌سایت‌هایشان با آنها ارتباط برقرار کنید. برای این کار به آنها پیام بدهید و به عنوان مثال بگویید سلام، من وب‌سایت شما را دیده‌ام و علاقه‌مندم که با هم همکاری کنیم. من می‌توانم به عنوان پیش پرداخت x تومان بابت هر سرنخ فروش پرداخت کنم.

در این بین وب‌سایت‌های بزرگ عالی هستند. چه چیزی بهتر از این که وب‌سایتی که در ماه چندین میلیون بازدیدکننده دارد، بنر شما را در سایتش قرار دهد؟

کافی است که چنین معامله‌هایی را به صاحبان رسانه‌های مختلف پیشنهاد دهید و از آنها بخواهید به عنوان مثال بنری را در سایت خودشان به شما اختصاص دهند و در عوض درصدی از فروش را به آنها تعلق گیرد. البته این همکاری به بنر محدود نمی‌شود. شما می‌توانید از انواع روش های تبلیغاتی در این مسیر کمک بگیرید. همچنین می‌توانید با توجه به عملکردتان و بازخوردی که از کمپین‌های آنلاین می‌گیرید سراغ رسانه‌های سنتی بروید و با متخصصان آن حوز‌ه‌ها هم مذاکره کنید.

 

کلمات کليدي :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *